Tajemnica UFO w końcu rozwiązana? Pentagon wyjaśnia, czym były niezidentyfikowane obiekty latające

jak wygląda pentagon

Budynek jest siedzibą Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych. Znajdują się w nim departamenty marynarki, sił powietrznych, Korpusu Piechoty Morskiej, Połączonych Sztabów i Sekretariatu Obrony. Dla ułatwienia przepływu korespondencji, każdy z wydziałów ma swój własny, niezależny kod pocztowy. Gabinet sekretarza obrony łączy jedna winda z podziemnym pokojem operacyjnym, gdzie napływają meldunki z całego świata, tu jest centrum dowodzenia największej organizacji obronnej świata. Jego nietypowy kształt wynika głównie z układu drogowego w miejscu jego budowy.

Budynek Pentagonu był częstym miejscem protestów pokojowych w związku z udziałem Stanów Zjednoczonych w wojnie wietnamskiej. Najbardziej znany tego rodzaju protest miał miejsce 21 października 1967 i przeszedł do historii jako Marsz na Pentagon. Był on zorganizowany przez Youth International Party („Yippies”), https://www.fx770.net/skad-zaczerpnac-opinii-o-tradeallcrypto/ która zebrała pod budynkiem 35 tys. Do obrony budynku użyto ok. 2500 żołnierzy Military Police Corps. Centralny dziedziniec budynku liczący 5 akrów ( m²) jest największym w siłach zbrojnych USA otwartym terenem, gdzie obowiązuje zakaz salutowania i noszenia na głowie czapek wojskowych.

Raport UFO w Kongresie USA. Pentagon pokazał tajne zdjęcia i nagrania. Co przedstawiają?

Z dwojga złego Amerykanie mogą poczuć ulgę, że nad ich głowami nie latają jeszcze kosmici. Pracownicy mają też do dyspozycji 691 dystrybutorów bieżącej wody pitnej, a na ścianach zawieszono około 4200 zegarów. Nic w tym dziwnego, gdyż zatrudnienie w Pentagonie sięga osób oraz dodatkowo 3000 osób obsługi budynku.

  1. Wojskowy podkreślił, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest, że to Rosja lub Chiny mogą testować zaawansowane i nowoczesne technologie w amerykańskiej przestrzeni powietrznej.
  2. Podczas wysłuchania zastępca dyrektora Wywiadu Marynarki Wojennej, Scott Bray, zaprzeczył, że UFO może być pochodzenia pozaziemskiego.
  3. Centralny dziedziniec budynku liczący 5 akrów ( m²) jest największym w siłach zbrojnych USA otwartym terenem, gdzie obowiązuje zakaz salutowania i noszenia na głowie czapek wojskowych.
  4. W maju w Kongresie USA odbyło się pierwsze od 50 lat publiczne wysłuchanie w sprawie niezidentyfikowanych obiektów latających.
  5. Gregory Carson, zastępca dyrektora marynarki wojennej USA stwierdził ostatnio, że ujawnienie zdjęć i filmów, które nigdy nie widziały światła dziennego, może zagrażać amerykańskiemu bezpieczeństwu.

Arlington Ridge Road i dojazd do Arlington Memorial Bridge przecinają się pod kątem 108°, który jest akurat kątem boków regularnego pięciokąta[2]. Na południe od Pentagonu znajdują się Pentagon City i Crystal City, dwie luksusowe dzielnice Za pomocą zakładki aby zorganizować swoje dokum mieszkaniowo-handlowe. Przy jednym z wejść do budynku znajduje się stacja „Pentagon” metra waszyngtońskiego, łączącego jego niebieską i żółtą linię. Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest ze zgodą na jego publikację w serwisie.

About the Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like these